Karşıyaka Dell Servisi

Karşıyaka Dell Servis
Karşıyaka Dell Servis

Karşıyaka Dell Servisi – Her biri alanında deneyimli, uzman teknik servis ekibimiz ile Dell marka notebooklarınıza donanımsal ve yazılımsal servis hizmetlerini vermekteyiz. Uzman teknik servis personelimiz İzmir-Karşıyaka semtinde bulunan ev yada işyeri adresinizden bilgisayarınızı teslim alıp, sizden alınan onay doğrultusunda gerçekleşen onarım hizmeti sonrasında yine adresinize teslim edebilmektedir. Adresinizden teslim alınan cihazlardan herhangi bir ek ücret alınmamaktadır.

Dell adaptör – Dell batarya – Dell klavye teslimatları karşıyaka semtine ücretsiz olarak gönderilerek kapıda ödeme imkanı vardir.

Karşıyaka Dell Randevu hattı : 0 232 441 5258 –  507 540 7070

Yerinde servis hizmeti için ek ücret talebi yoktur.

Notebook düşer yada darbeye maruz kalırsa ne olur?

Notebook hatta elektronik cihazların genelinin darbeye maruz kalması ile oluşabilecek arızalar çok çeşitlidir.

Notebook içerisinde bulunan ve her biri ayrı görevleri olan ekipmanların detaylı kontrollerinin teknik servis desteği alınarak yapılması gerekmektedir.

Özellikle hard disk ve lcd ekran zarar görmeye en müsait hassas yapıları olan parçalardır.Özellikle bu iki parça değişimini gerektiren arıza boyutlarına kadar gidebilir.Genel kasa aksamında bulunan çatlaklar notebook açılıp kapanma hareketine bağlı olarak gün geçtikçe dahada ilerliyecektir.Bu nedenle onarım yada değişim işlemlerinin arıza büyümeden yaptırılması en sağlıklı işlem olacaktır.

İrtibat : 0 232 441 5258 – 0 507 540 7070
Asus Servis İzmir EDK Bilgisayar kuruluşudur.

İzmir Karşıyaka Dell Notebook Servisi

İzmir Dell Servis
Dell İzmir Servis

Dell notebook teknik servisi olarak model gözetmeksizin onarım işlemleri yapılmaktadır.
Teknik servisimize tarafınızdan teslim edilen cihazlar ücretsiz arıza tespiti nin ardından, sizinle telefon irtibatı kurularak bilgilendirme yapılır.
Notebook arıza bilgisi, onarım bilgisi, onarım garanti bilgisi ve ücretinin tarafınıza aktarılmasının ardından işlemler başlatılmaktadır.
Onarım onayı vermemeniz durumunda herhangi bir ücreti olmadan cihaz iade edilmek üzere teslim almanızı beklemektedir.

Konuşmayı Başlat
1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button