Bostanlı Dell Servisi

Bostanlı Dell Servisi
Bostanlı Dell Servisi

Bostanlı Dell Servisi – Dell marka notebook donanım arızaları teknik servis departmanımızda giderilebilmektedir. Gerçekleşen parça değişimleri garanti kapsamına alınır. Aynı zamanda yazılım kurulumları ve güncellemeleri de yapılmakta fakat kullanıcı yönetiminde olması nedeni ile garanti kapsamına girmemektedir. Diğer markalarda olduğu gibi stok durumu kontrol edilerek istediğiniz adaptör ve bataryalarınız herhangi bir ek ücret talep edilmeden adresinize teslim edilmektedir. Klavye ve ekran değişimleriniz aynı gün içerisinde teknik servis departmanında gerçekleştirilmektedir.

Bostanlı dell radevu hattı : 0 232 441 5258 – 0 507 540 7070

Notebook İşlemci Fanı Temizliği Nasıl Yapılır

Dell Bostanlı Servisi
Dell Bostanlı Servisi

Dell marka notebooklarda arka kapak açıldıktan sonra işlemci fanı vidalarından açılarak gerekli temizlik işlemi yapılabilmektedir.
Kullanım ile zamanla işlemci fanı içerisinde biriken toz, pervanenin dönmesini engellemekte ve gerekli hava sirkülasyonunun oluşmamasına neden olmaktadır.O nedenle işlemci fan temizlikleri belirli zamanlarda yapılmalıdır.

Dell notebook kullanıcılarının fan temizlik işlemlerini teknik servis desteği olmadan yapmaları, sıknıtılı sonuçlar doğurabilmekte olup öncelikle notebook model bilginiz ile teknik servis departmanımızdan bilgi alabilirsiniz.

İrtibat : 0 232 441 5258 – 0 507 540 7070
Asus Servis İzmir EDK Bilgisayar kuruluşudur.

İzmir Bostanlı Dell Notebook Servisi

Dell notebook teknik servisi olarak model gözetmeksizin onarım işlemleri yapılmaktadır.
Teknik servisimize tarafınızdan teslim edilen cihazlar ücretsiz arıza tespiti nin ardından, sizinle telefon irtibatı kurularak bilgilendirme yapılır.
Notebook arıza bilgisi, onarım bilgisi, onarım garanti bilgisi ve ücretinin tarafınıza aktarılmasının ardından işlemler başlatılmaktadır.
Onarım onayı vermemeniz durumunda herhangi bir ücreti olmadan cihaz iade edilmek üzere teslim almanızı beklemektedir.

Konuşmayı Başlat
1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button