Manavkuyu Dell Servisi

Manavkuyu Dell Servisi
Manavkuyu Dell Servisi

Manavkuyu Dell Servisi – Her biri alanında deneyimli, uzman teknik servis ekibimiz ile Dell, marka bilgisayarlarınıza donanımsal ve yazılımsal servis hizmetlerini vermekteyiz. Uzman teknik servis personelimiz İzmir-Manavkuyusemtinde bulunan ev yada işyeri adresinizden bilgisayarınızı teslim alıp, sizden alınan onay doğrultusunda gerçekleşen onarım hizmeti sonrasında yine adresinize teslim edebilmektedir. Adresinizden teslim alınan cihazlardan herhangi bir ek ücret alınmamaktadır.

Manavkuyu Dell Randevu hattı : 0 232 441 5258 –  507 540 7070

 

Notebook adaptörü alırken nelere dikkat edilmelidir?

Notebook adaptörleri yüksek voltajda gelen elektriği (220-110) notebookların ihtiyaç duyduğu voltaja indirir çalışmasını sağlar ve bataryayı şarj eder. Notebookların uygun adaptorü kullanmaları olmazsa olmaz bir özelliktir.

Yeni notebook adaptörü alırken dikkat edilmesi gerekenler;

Öncelikle laptobunuzun gereksinimi olan voltaj ve amper değerlerinde olması, giriş soket kısmının uygunluğu temeldir.Bu üç unsur doğru sağlandıktan sonra önemli olan garantili güvenilir ürünlerin kullanımıdır.

Fiyat anlamında düşük olan notebook adaptörleri, üretim maliyetlerinin düşük olabilmesi için kullanılan parça kaliteleri de düşük olacağı için sağlıklı olmayacaktır.

İrtibat : 0 232 441 5258 – 0 507 540 7070
Asus Servis İzmir EDK Bilgisayar kuruluşudur.

İzmir Manavkuyu Dell Notebook Servisi

İzmir Dell Servis
Dell İzmir Servis

Dell notebook teknik servisi olarak model gözetmeksizin onarım işlemleri yapılmaktadır.
Teknik servisimize tarafınızdan teslim edilen cihazlar ücretsiz arıza tespiti nin ardından, sizinle telefon irtibatı kurularak bilgilendirme yapılır.
Notebook arıza bilgisi, onarım bilgisi, onarım garanti bilgisi ve ücretinin tarafınıza aktarılmasının ardından işlemler başlatılmaktadır.
Onarım onayı vermemeniz durumunda herhangi bir ücreti olmadan cihaz iade edilmek üzere teslim almanızı beklemektedir.

Konuşmayı Başlat
1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button